Üliõpilasele


FUTULAB
  • Sinu karjääri toetav keskkond,
  • Loob võimalusi arenguks,
  • Leia praktikapakkumisi, üritusi ja palju muud.

Otsid vinget praktika- või töökohta?
Futulabi lisandub pidevalt uusi praktika- ja tööpakkumisi. Hoia silm peal ja leia endale sobivaim!

Futulabi lisatud praktika- ja tööpakkumised on nähtavad kõikidele (sh teiste kõrgkoolide üliõpilastele) SIIN. Üliõpilane saab eristada praktika- ja tööpakkumisi ning otsida neid asukoha, valdkonna ja keele järgi. Enne praktikale minekut peab üliõpilane tutvuma oma teaduskonna/instituudi praktikakorraldusega. 


Osale ägedatel projektidel
Projektipraktika on üleülikooliline õppeaine (SVMJ.02.014), mida saavad valida kõik üliõpilased (sh teiste kõrgkoolide õppijad) valik- või vabaainena. Projektipraktikas saab osaleda meeskonnaliikmena ja/või projekti esitajana.

Projektipraktika eesmärk on anda töökeskkonna kogemus ja omandada praktilisi kogemusi, lahendades esitatud probleeme/ideid. Projektipraktika toimub sügis- ja kevadsemestril. Projektiideede esitamise ja projektidega liitumise tähtajad on leitavad projektipraktika alamlehel.

  • Korraga saab osaleda ainult ühes projektis. Iga projektiga saab liituda 3-10 üliõpilast eri õppekavadelt ja -astmetelt (sh bakalureuse, magistri- ja doktoriõpe).
  • Ideede esitamiseks mine https://futulab.ut.ee/projektipraktika/. Projektipraktikat koordineerib majandusteaduskond. Lisateavet saab aadressil praktika@ut.ee.
  • Varasemalt tehtud projektidega on võimalik tutvuda SIIN, vajutades “Lõpetatud projektid”.

Üritused

Üritused, nagu erinevad seminarid, töötoad ja karjääripäevad, leiad SIIT. Ürituse lisamiseks kirjuta praktika@ut.ee.


Liidriprogramm

Tartu Ülikooli üliõpilastel on võimalus osaleda Liidriprogrammis. Programm on mõeldud aktiivsele, teotahtelisele ja ennastjuhtivale üliõpilasele, kes soovib lisaks õppekavas õpitule hankida teadmisi, kogemusi ja oskusi ühiskonnast laiemalt ning neid ka analüüsida.


Muud võimalused

Tartu Ülikooli muude võimalustega (stipendiumid, mentorlusprogramm, tulevikuoskused jt.) saad tutvuda SIIT.


Vaata, mida arvavad üliõpilased projektipraktikast

Tagasi üles